| Technical Information | |
|---|---|
| Number of Trays | 1 |
| Lock Type | Keyed Lock |
| Keyed System | Random |
| Number of Media Slots | 2 |
| Features |
|
| Interfaces/Ports | |
|---|---|
| USB | Yes |
| Serial Port | Yes |
| Proprietary Interface | USBProLite |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Color Family | Black |
| Product Color | Black |
| Height | 4.2" |
| Width | 18" |
| Depth | 16.7" |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Package Contents |
|
| Warranty | |
|---|---|
| Limited Warranty | 5 Year |