| Technical Information | |
|---|---|
| Number of Bill Compartments | 5 |
| Number of Coin Compartments | 5 |
| Currency Type Supported | USD |
| Lock Type | Keyed Lock |
| Drawer Release Type | Electronic |
| Features |
|
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Product Color | Black |
| Height | 3.9" |
| Width | 16.1" |
| Depth | 16.5" |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Country of Origin | China |