| Product Information | |
|---|---|
| Device Supported | Cash Drawer |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Color Family | Black |
| Product Color | Black |
| Height | 4.30" |
| Width | 2.40" |
| Depth | 16" |
| Weight (Approximate) | 4.95 lb |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Application/Usage | Counter |
| Compatibility |
The kit fits the Vasario Series Cash Drawers: VPK-27B-13-BX, VPK-27B-18-CS6 |
| Country of Origin | United States |
accessories.pdf VPK-27B-16-BX