| Product Information | |
|---|---|
| Device Supported | Network Camera |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Product Color | White |
| Product Material | Aluminum |
| Height | 4.76" |
| Width | 5.53" |
| Depth | 2.19" |
| Weight (Approximate) | 10.53 oz |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Application/Usage | Wall |
| Compatibility |
ACTI Network Cameras:
|
| Warranty | |
|---|---|
| Limited Warranty | 1 Year |