| Product Information | |
|---|---|
| Style | Holster |
| Carrying Options | Holster |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Color Family | Black |
| Product Color | Black |
| Height | 5.2" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 0.7" |
| Weight (Approximate) | 5.29 oz |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Application/Usage | Mobile Computer |
| Compatibility |
Elo - M51 Mobile Computer |
| Brand Compatibility | ELO |