Bosch NDA-U-WMT Security Camera
NDA-U-WMT
Select model
| Product Information | |
|---|---|
| Device Supported | Network Camera |
| Features |
|
| Durability |
|
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Color Family | White |
| Product Color | White |
| Product Material | Aluminum Alloy |
| Form Factor | Wall Mountable |
| Height | 6.13" |
| Width | 8.95" |
| Diameter | 4" |
| Weight (Approximate) | 1.43 lb |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Package Contents |
|
| Application/Usage |
|
| Compatibility |
Bosch Cameras:
|
| Country of Origin | Taiwan |