4XEM 4XWLSVGA200M Ethernet Switch
4XWLSVGA200M
Select model
| Technical Information | |
|---|---|
| Connectivity Technology | Wireless |
| Number of Input Devices Supported | 1 |
| Number of Output Devices Supported | 1 |
| Maximum Operating Distance | 656.17 ft |
| Video | |
|---|---|
| Graphics Modes | Full HD |
| Maximum Video Resolution | 1920 x 1080 |
| Interfaces/Ports | |
|---|---|
| VGA In | Yes |
| VGA Out | Yes |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Product Color | Black |
| Transmitter Height | 1.26" |
| Transmitter Width | 7.70" |
| Transmitter Depth | 5.33" |
| Transmitter Weight (Approximate) | 2.54 lb |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Country of Origin | China |