Labels (paper, plastic), label roll, normal paper, W 97mm, H 15mm, rolls/box 2 rolls/box
10026631
| Product Information | |
|---|---|
| Label Height | 19/32" |
| Label Width | 3 13/16" |
| Number of Labels per Roll | 1000 |
| Core Diameter | 3" |
| Adhesive Type | Permanent |
| Shape | Rectangle |
| Print Technology | Thermal Transfer |
| Finishing | Matte |
| Features |
|
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Product Color | White |
| Product Material |
|
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Compatibility |
Zebra Printers:
|