Call for a full selection of bar code labels for your Wasp printer.
| Product Information | |
|---|---|
| Label Width | 2" |
| Label Length | 1" |
| Label Format | Roll |
| Number of Labels per Roll | 1125 |
| Total Number of Labels | 1125 |
| Core Diameter | 1" |
| Adhesive Type | Permanent |
| Print Technology | Thermal Transfer |
| Attachment Method | Adhesive |
| Printable | Yes |
| Features | Durable |
| Application/Usage | Office |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Compatibility |
Wasp WPL30 5 ,WPL304,WPL205 |