UNITECH, FC77 PRESENTATION SCANNER, LINEAR IMAGER, USB
FC77-1UCB00-SG
Select model
Main Features
-
Connectivity: Corded
-
Connection: USB
-
Scanner Capability: 2D, Imager
| Technical Information | |
|---|---|
| Connectivity Technology | Cable |
| Image Sensor Type | Imager |
| Scan Rate | 120 scan/s |
| Interfaces/Ports | |
|---|---|
| Host Interface | USB |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Height | 6.4" |
| Width | 3.7" |
| Length | 3.8" |
| Weight (Approximate) | 12.40 oz |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Additional Information |
USB Cable separate |
| Warranty | |
|---|---|
| Limited Warranty | 3 Year |