| Product Information | |
|---|---|
| Carrying Options |
|
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Product Color | Black |
| Exterior Material | Ballistic Nylon |
| Height | 3" |
| Width | 8" |
| Depth | 6" |
| Weight (Approximate) | 8 oz |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Application/Usage | Mobile Printer |
| Compatibility | Honeywell - RP4 |
| Brand Compatibility | Honeywell |
| Environmentally Friendly | Yes |
| Country of Origin | United States |
| Warranty | |
|---|---|
| Limited Warranty | 1 Year |