| Product Information | |
|---|---|
| Style | Pouch |
| Carrying Options |
|
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Product Color | Black |
| Exterior Material | Ballistic Nylon |
| Height | 3.5" |
| Width | 6.5" |
| Depth | 7" |
| Weight (Approximate) | 1 lb |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Package Contents |
|
| Application/Usage |
|
| Compatibility | Zebra - TC51, TC56, ZQ520 |
| Brand Compatibility | Zebra |
| Country of Origin | United States |
| Warranty | |
|---|---|
| Limited Warranty | 1 Year |