UltimaCase AC1648DW Accessories
AC1648DW
| Product Information | |
|---|---|
| Style | Holster |
| Carrying Options |
|
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Product Color | Black |
| Exterior Material | Ballistic Nylon |
| Durability | Drop Resistant |
| Height | 1" |
| Width | 3" |
| Depth | 5" |
| Weight (Approximate) | 4.62 oz |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Application/Usage |
|
| Compatibility | Zebra - MC55, MC65, MC67 |
| Brand Compatibility | Zebra |
| Country of Origin | United States |
| Warranty | |
|---|---|
| Limited Warranty | 1 Year |