| Technical Information | |
|---|---|
| Print Technology | Laser |
| Print Color | Black |
| Typical Print Yield | 11000 Pages |
| MICR | Yes |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Height | 11" |
| Width | 7" |
| Depth | 15" |
| Weight (Approximate) | 4.20 lb |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Compatible to OEM Brand |
|
| Compatible to OEM Part Number | CF237A |
| Compatibility |
Troy HP Printers:
|