Rice Lake 141448 Accessories
141448
| Product Information | |
|---|---|
| Case Style | Box |
| Compartment Width | 14" |
| Compartment Depth | 48" |
| Compartment Length | 14" |
| Application/Usage | |
| Features | Corrugated |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Exterior Material | Kraft |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Additional Information |
|
| Recycled | No |
| Post-consumer-waste% | 0% |
| Assembly Required | Yes |
| Country of Origin | United States |