| Product Information | |
|---|---|
| Label Width | 1 1/2" |
| Label Length | 1 1/2" |
| Number of Labels per Roll | 900 |
| Core Diameter | 2" |
| Adhesive Type | Permanent |
| Shape | Square |
| Finishing | High Gloss |
| Features | Non-perforated |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Product Color | White |
| Product Material | Paper |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Compatibility |
Primera Printers:
|
| Country of Origin | United States |