| Technical Information | |
|---|---|
| Encryption | 36-bit |
| Features | Keychain Attachment |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Product Color | Gray |
| Height | 1.5" |
| Width | 1" |
| Depth | 0.1" |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Additional Information | Country of origin is subject to change. |
| Compatibility |
Fairpointe Products:
Keyscan Products:
|
| Country of Origin | United States |