Kensington K60718USF Keyboards
K60718USF
| Product Information | |
|---|---|
| Tilt | 15 |
| Swivel | 360 |
| Mount Type | Desk Mountable |
| Features | Ergonomic |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Color Family | Black |
| Product Color | Black |
| Height | 10" |
| Width | 30.5" |
| Depth | 1" |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Country of Origin | Taiwan |
| Warranty | |
|---|---|
| Limited Warranty | 3 Year |