Hyundai Technology HT10LB3MBKWW Accessories
HT10LB3MBKWW
| Processor | |
|---|---|
| Processor Core | Quad-core (4 Core) |
| Memory | |
|---|---|
| Standard Memory | 2 GB |
| Storage | |
|---|---|
| Solid State Drive Capacity | 32 GB |
| Display & Graphics | |
|---|---|
| Screen Size | 10.1" |
| Display Screen Technology | In-plane Switching (IPS) Technology |
| Screen Mode | HD |
| Screen Resolution | 1280 x 800 |
| Network & Communication | |
|---|---|
| WWAN Supported | Yes |
| Wireless Connectivity Technology | Wi-Fi + Cellular |
| Cellular Phone Capability | Yes |
| Cellular Network Supported |
|
| Cellular Generation | 4G |
| Cellular Data Connectivity Technology | LTE |
| Wireless LAN | Yes |
| Operating System | |
|---|---|
| Operating System Platform | Android |
| Operating System | Android 11 (Go Edition) |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Color Family | Black |
| Product Color | Black |
| Form Factor | Slate |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Package Contents |
|