| Technical Information | |
|---|---|
| Lock Type | Random |
| Number of Media Slots | 2 |
| Features | Multi-function Lock |
| Interfaces/Ports | |
|---|---|
| Serial Port | Yes |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Product Color | Black |
| Product Material |
|
| Height | 4.4" |
| Width | 18" |
| Depth | 16.7" |
| Warranty | |
|---|---|
| Limited Warranty | 5 Year |