| Technical Information | |
|---|---|
| Number of Trays | 1 |
| Lock Type | Keyed Lock |
| Keyed System | Alike |
| Number of Media Slots | 2 |
| Features |
|
| Interfaces/Ports | |
|---|---|
| USB | Yes |
| Powered USB | Yes |
| Printer Driven | Yes |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Color Family | Black |
| Product Color | Black |
| Height | 4.3" |
| Width | 16.2" |
| Depth | 16.3" |
| Weight (Approximate) | 21 lb |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Package Contents |
|
| Warranty | |
|---|---|
| Limited Warranty | 3 Year |