Fluke Networks SFPOWERMETER Wireless & Networking
SFPOWERMETER
Select model
| Interfaces/Ports | |
|---|---|
| USB | Yes |
| Number of USB Ports | 1 |
| Number of SC Ports | 1 |
| Battery Information | |
|---|---|
| Battery Chemistry | Alkaline |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Height | 6.4" |
| Width | 3.2" |
| Depth | 1.5" |
| Weight (Approximate) | 11.50 oz |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Package Contents |
|
| Application/Usage | Network |
| Additional Information |
|
| Country of Origin | United States |