Lectores de Mano Zebra DS2208-SR00006ZZWW
DS2208-SR00006ZZWW
Seleccionar modelo
Características principales
-
Color de la funda: White
-
Rango: Standard Range
-
conectividad: Corded
-
Capacidad de Escaneo: 2D, Imager
| Technical Information | |
|---|---|
| Connectivity Technology | Cable |
| Image Sensor Type | Imager |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Form Factor | Handheld |
| Product Color | Nova White |
| Height | 6.5" |
| Width | 2.6" |
| Depth | 3.9" |
| Weight (Approximate) | 5.70 oz |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Environmentally Friendly | Yes |
| Environmental Compliance | Restriction of Hazardous Substances (RoHS) |
| Warranty | |
|---|---|
| Limited Warranty | 5 Year |
ds2200-new.pdf DS2208-SR00006ZZWW
ds2200-new.pdf MOD-DS2208