| Product Information | |
|---|---|
| Device Supported | Projector |
| Maximum Load Capacity | 25 lb |
| Features |
|
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Product Color | White |
| Height | 1.80" |
| Width | 4.40" |
| Depth | 5.10" |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Compatibility |
Epson Projectors:
|
| Certifications & Standards | UL |
| Country of Origin | China |