| Product Information | |
|---|---|
| Device Supported | Projector |
| Features |
|
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Color Family | White |
| Product Color | White |
| Height | 4" |
| Width | 4.40" |
| Depth | 4.40" |
| Weight (Approximate) | 25 lb |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Package Contents |
|
| Compatibility |
Canon Projectors:
|
| Certifications & Standards | UL |
| Country of Origin | China |