| Product Information | |
|---|---|
| Device Supported | Projector |
| Maximum Load Capacity | 250 lb |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Color Family | White |
| Product Color | White |
| Height | 1.10" |
| Width | 23.80" |
| Depth | 23.80" |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Package Contents |
|
| Additional Information |
|
| Compatibility |
Epson Projectors:
|
| Certifications & Standards | UL |
| Country of Origin | China |