| Product Information | |
|---|---|
| Device Supported | Keyboard |
| Features |
|
| Rugged | Yes |
| Durability |
|
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Color Family | Black |
| Product Color | Black |
| VESA Mount Compatible | Yes |
| Mounting Pattern | 75 x 75 |
| Product Material | Thermoplastic |
| Height | 9.20" |
| Width | 6.40" |
| Depth | 1.40" |
| Weight (Approximate) | 1 lb |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Application/Usage | Car |
| Compatibility |
Genius - KB-101 Keyboard |