| Technical Information | |
|---|---|
| Magnetic Stripe Track Number | Track 3 |
| Magnetic Stripe Format | AAMVA |
| Interfaces/Ports | |
|---|---|
| USB | Yes |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Product Color | White |
| Height | 4.7" |
| Width | 1" |
| Depth | 1.3" |
| Warranty | |
|---|---|
| Limited Warranty | 2 Year |
My Cart
| Technical Information | |
|---|---|
| Magnetic Stripe Track Number | Track 3 |
| Magnetic Stripe Format | AAMVA |
| Interfaces/Ports | |
|---|---|
| USB | Yes |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Product Color | White |
| Height | 4.7" |
| Width | 1" |
| Depth | 1.3" |
| Warranty | |
|---|---|
| Limited Warranty | 2 Year |