| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Color Family | Black |
| Product Color | Black |
| Height | 6.8" |
| Width | 3.6" |
| Depth | 1.1" |
| Weight (Approximate) | 1.92 oz |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Application/Usage | Mobile Computer |
| Brand Compatibility | Elo |
| Phone Model Compatibility | M50 |
| Compatibility | Elo - M50 Mobile Computer |