DS6400-100-010 DAYSN.F/M LINEAR
931351093
Select model
Main Features
-
Connectivity: Corded
-
Connection: Serial
| Technical Information | |
|---|---|
| Connectivity Technology | Cable |
| Barcode Symbology Supported |
All the most used symbologies |
| Light Source | Laser |
| Scan Rate | 1200 scan/s |
| Maximum Scan Resolution | 8 mil |
| Scan Pattern | Linear |
| Interfaces/Ports | |
|---|---|
| Host Interface | Serial |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Form Factor | In-counter |
| Height | 3.9" |
| Width | 4.4" |
| Depth | 4.3" |
| Weight (Approximate) | 3.09 lb |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Additional Information |
Supported Interfaces:
USB Cable separate |
mod-ds6400-datalogic-readers-datasheet.pdf 931351093
mod-ds6400-datalogic-readers-user-manual.pdf 931351093
Logiscenter_Datalogic_DS6400.pdf 931351093
mod-ds6400-datalogic-readers-datasheet.pdf MOD-DS6400
mod-ds6400-datalogic-readers-user-manual.pdf MOD-DS6400