| Product Information | |
|---|---|
| Cable Manager Type | Trough |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Height | 6" |
| Width | 29.90" |
| Depth | 6.75" |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Package Contents |
|
| Compatibility | Blackbox 30" Elite Cabinet |
| Country of Origin | United States |
| TAA Compliant | Yes |
| Warranty | |
|---|---|
| Limited Warranty | Lifetime |