| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Form Factor | Plug-in |
| Height | 4" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 4.5" |
| Weight (Approximate) | 4 oz |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Application/Usage | PC |
| Country of Origin | Taiwan |
| TAA Compliant | Yes |
| Warranty | |
|---|---|
| Limited Warranty | 1 Year |
My Cart
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Form Factor | Plug-in |
| Height | 4" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 4.5" |
| Weight (Approximate) | 4 oz |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Application/Usage | PC |
| Country of Origin | Taiwan |
| TAA Compliant | Yes |
| Warranty | |
|---|---|
| Limited Warranty | 1 Year |