| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Product Color | Gray |
| Color Details |
|
| Form Factor | Wall Mountable |
| Height | 18" |
| Width | 14.50" |
| Depth | 4.62" |
| Weight (Approximate) | 10.40 lb |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Package Contents |
|
| Application/Usage | Indoor |
| Country of Origin | United States |