AirTrack ATTFC-4-6-1000-PK Labels
ATTFC-4-6-1000-PK
| Product Information | |
|---|---|
| Label Width | 4" |
| Label Length | 6" |
| Number of Labels per Roll | 1000 |
| Core Diameter | 3" |
| Adhesive Type | Permanent |
| Print Technology | Thermal Transfer |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Color | Pink |
| Material | Paper |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Additional Information | |
| Compatibility | |