AirTrack AT3200TW-4-2-2823-3 Labels
AT3200TW-4-2-2823-3
| Product Information | |
|---|---|
| Label Width | 4" |
| Label Length | 2" |
| Number of Labels per Roll | 2823 |
| Core Diameter | 3" |
| Adhesive Type | All Temp Ultra Permanent |
| Print Technology | Thermal Transfer |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Color | White |
| Material | Polyester |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Additional Information | |
| Compatibility | |