| Technical Information | |
|---|---|
| Number of Sub Stations Supported | 524 |
| Network & Communication | |
|---|---|
| Connectivity Technology | Cable |
| Power Description | |
|---|---|
| Input Voltage | 24 V DC |
| Power Source | DC Supply |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Form Factor |
|
| Height | 12.6" |
| Width | 5.3" |
| Depth | 0.6" |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Package Contents |
|
| Application/Usage |
|
| Country of Origin | Thailand |