| Product Information | |
|---|---|
| Device Supported | Surveillance Camera |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Product Color | White |
| Product Material | Aluminum |
| Height | 1.13" |
| Diameter | 3.46" |
| Weight (Approximate) | 5.57 oz |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Compatibility | Acti Covert and Fisheye Covert Cameras |
| TAA Compliant | Yes |