Computadoras Móviles Portátiles Honeywell 70E-L00-C111SEW
70E-L00-C111SEW
Seleccionar modelo
Características principales
-
Sistema: Windows
-
Robusto: Industrial
-
Conexión: Bluetooth
| Technical Information | |
|---|---|
| Connectivity Technology | Wireless |
| Image Sensor Type | Imager |
| Memory | |
|---|---|
| Standard Memory | 512 MB |
| Flash Memory | 1 GB |
| Memory Card Supported |
|
| Display & Graphics | |
|---|---|
| Screen Size | 4.3" |
| Screen Mode | WVGA |
| Screen Resolution | 480 x 800 |
| Touchscreen Information | |
|---|---|
| Touchscreen | Yes |
| Network & Communication | |
|---|---|
| Wireless LAN | Yes |
| Wireless LAN Standard | IEEE 802.11a/b/g/n |
| Bluetooth | Yes |
| Camera | |
|---|---|
| Rear Camera | Yes |
| Software | |
|---|---|
| Operating System | Microsoft Windows Embedded Handheld 6.5 Professional |
| Battery Information | |
|---|---|
| Battery Included | Yes |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Height | 5.3" |
| Width | 2.9" |
| Depth | 0.7" |
| Weight (Approximate) | 7.20 oz |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Package Contents |
|
| Environmentally Friendly | Yes |
| Warranty | |
|---|---|
| Limited Warranty | 1 Year |
mod-honeywell-wearable-solution-d70ed75e-honeywell-weareable-datasheet-honeywell-d70e.pdf 70E-L00-C111SEW
mod-honeywell-wearable-solution-d70ed75e-honeywell-weareable-datasheet-honeywell-d75e.pdf 70E-L00-C111SEW
mod-honeywell-wearable-solution-d70ed75e-honeywell-weareable-quick-guide.pdf 70E-L00-C111SEW
mod-honeywell-wearable-solution-d70ed75e-honeywell-weareable-user-manual.pdf 70E-L00-C111SEW
honeywell-wearable-solution-d70e-d75e.pdf 70E-L00-C111SEW
mod-honeywell-wearable-solution-d70ed75e-honeywell-weareable-datasheet-honeywell-d70e.pdf MOD-HONEYWELL-WEARABLE-SOLUTION-D70E/D75E
mod-honeywell-wearable-solution-d70ed75e-honeywell-weareable-datasheet-honeywell-d75e.pdf MOD-HONEYWELL-WEARABLE-SOLUTION-D70E/D75E
mod-honeywell-wearable-solution-d70ed75e-honeywell-weareable-quick-guide.pdf MOD-HONEYWELL-WEARABLE-SOLUTION-D70E/D75E
mod-honeywell-wearable-solution-d70ed75e-honeywell-weareable-user-manual.pdf MOD-HONEYWELL-WEARABLE-SOLUTION-D70E/D75E