Todo-en-Uno Elo E859791
E859791
Seleccionar modelo
Key Features:
- 15-inch touchscreen display for intuitive user interaction
- Intel 8th generation processors for fast and reliable performance
- Integrated expansion hub connects easily to various peripherals
- Durable design for continuous public use
- 3-year warranty for peace of mind
Specifications:
- Processor: Intel® Celeron® J4105 / i3-8100T / i5-8500T
- Memory (RAM): 4GB (expandable to 32GB)
- Storage: 128GB M.2 SSD (optional PCIe SSD available)
- Operating System: Windows 10 / No OS options available
- Display: 15.0" Anti-glare TFT LCD, 1024 x 768 resolution
- Connectivity: USB 3.0, USB-C, Ethernet, Wireless (802.11 a/b/g/n/ac)
- Warranty: Standard 3 years, extendable up to 5 years
- Dimensions: 14.16" x 15.37" x 8.71"
- Weight: 11.6 lbs (with stand)
Características principales
-
Tocar: Sí
-
Punto de Venta: Sí
-
Conexión: Serial, USB, Bluetooth
-
Tipo de pantalla: Capacitve
-
Resolución de Pantalla: 1024 x 768
| Technical Information | |
|---|---|
| Bluetooth | Yes |
| Bluetooth Standard | Bluetooth 5.0 |
| Form Factor | All-in-One |
| Features | Anti-glare |
| Processor & Chipset | |
|---|---|
| Processor Manufacturer | Intel |
| Processor Type | Core i5 |
| Maximum Turbo Speed | 3.60 GHz |
| Processor Model | i5-9500TE |
| Processor Cache | 9 MB |
| vPro Technology | Yes |
| Memory | |
|---|---|
| Standard Memory | 8 GB |
| Memory Technology | DDR4 SDRAM |
| Maximum Memory Supported | 32 GB |
| Storage | |
|---|---|
| Solid State Drive Capacity | 256 GB |
| Solid State Drive Interface | M.2/SATA |
| Display & Graphics | |
|---|---|
| Screen Size | 15" |
| Active Display Size (Horizontal) | 11.97" |
| Active Display Size (Vertical) | 8.98" |
| Display Screen Type | LED |
| Screen Mode | HD |
| Touchscreen | Yes |
| Touchscreen Technology | Projected Capacitive |
| Multi-touch Screen | Yes |
| Number of Simultaneous Touch Points | 10 |
| Aspect Ratio | 4:3 |
| Contrast Ratio | 800:1 |
| Response Time | 23 ms |
| Color Supported | 262,000 Colors |
| Horizontal Viewing Angle | 160° |
| Vertical Viewing Angle | 160° |
| Graphics Controller Manufacturer | Intel |
| Graphics Controller Model | UHD Graphics 630 |
| Network & Communication | |
|---|---|
| Wireless LAN | Yes |
| Ethernet Technology | Gigabit Ethernet |
| Interfaces/Ports | |
|---|---|
| USB | Yes |
| Powered USB | Yes |
| USB Type-C | Yes |
| Network (RJ-45) | Yes |
| Cash Drawer Port | Yes |
| Serial Port | Yes |
| Number of Micro USB 2.0 Ports | 4 |
| Number of USB 3.0 Ports | 3 |
| Number of USB Type C Ports | 1 |
| Built-in Devices | |
|---|---|
| Number of Speakers | 2 |
| Speaker Power | 2 W |
| Software | |
|---|---|
| Operating System | Windows 10 IoT Enterprise LTSC (64-bit) |
| Power Description | |
|---|---|
| Power Source |
|
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Color Family | Black |
| Product Color | Black |
| Weight (Approximate) | 11.68 lb |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Durability | Splash Proof |
| Energy Star | Yes |
elopos-15.pdf E859791
mod-elopos-system-15-elo-all-in-one-datasheet.pdf MOD-ELOPOS-SYSTEM-15
mod-elopos-system-15-elo-all-in-one-user-manual.pdf MOD-ELOPOS-SYSTEM-15