Datalogic Memor 35x Computadora Móvil Imager 2D de Largo Alcance, Wi-Fi 6E/5G, 6GB/128GB, IP65/IP68
944850005
Seleccionar modelo
Características principales
-
Sistema: Android
-
Robusto: Industrial
-
Rango: Extended Range
-
Conexión: USB, Bluetooth
-
Cámara: 13MP Rear Facing Camera + 8MP Front Facing Camera
-
Características de la Batería: Smart
| Technical Information | |
|---|---|
| Connectivity Technology | Wireless |
| Scanning Capability |
|
| Image Sensor Type | Imager |
| Scanner Range | Long Range |
| Google Mobile Services (GMS) | Yes |
| Wireless Charging | Yes |
| Features |
|
| Processor & Chipset | |
|---|---|
| Processor Manufacturer | Qualcomm |
| Processor Core | Octa-core (8 Core) |
| Processor Speed | 2.40 GHz |
| Memory | |
|---|---|
| Standard Memory | 6 GB |
| Flash Memory | 128 GB |
| Display & Graphics | |
|---|---|
| Screen Size | 6" |
| Screen Resolution | 2160 x 1080 |
| Touchscreen Information | |
|---|---|
| Touchscreen | Yes |
| Multi-touch Screen | Yes |
| Network & Communication | |
|---|---|
| Wireless LAN | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetooth Standard | Bluetooth 5.2 BLE |
| Near Field Communication (NFC) | Yes |
| Cellular Data Connectivity Technology |
|
| Interfaces/Ports | |
|---|---|
| USB | Yes |
| USB Type-C | Yes |
| Camera | |
|---|---|
| Front Camera | Yes |
| Front Camera Resolution | 8 Megapixel |
| Rear Camera | Yes |
| Rear Camera Resolution | 13 Megapixel |
| Software | |
|---|---|
| Operating System | Android 13 |
| Battery Information | |
|---|---|
| Battery Capacity | 4680 mAh |
| Removable Battery | Yes |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Product Color | Black |
| Form Factor | Phone-size |
| Rugged | Yes |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Application/Usage |
|
| Ingress Protection (IP) Rating |
|
mod-memor-35-datalogic-handheld-terminals-datasheet.pdf 944850005
mod-memor-35-datalogic-handheld-terminals-quick-guide.pdf 944850005
mod-memor-35-datalogic-handheld-terminals-user-manual.pdf 944850005
memor30-35.pdf MOD-MEMOR-35