Verificadores de Códigos de Barras Newland NLS-NQUIRE500-W4-SL
NLS-NQUIRE500-W4-SL
Seleccionar modelo
Key Features:
- Advanced Scanning Technology: Decodes poor-quality barcodes with ease.
- Diverse Connectivity Options: Bluetooth, ID, 2D, WiFi, and LAN functionalities.
- Flexible Installation: Small size with VESA 75 mountability for versatile placement.
- Power Options: Charged via power adapter or Power-over-Ethernet.
- Enhanced User Interface: 5-inch HD touchscreen and compatibility with Newland MDM software.
Specifications:
- Processor: 2.0GHz, octa-core 64-bit
- Operating System: Android 13 (upgradeable)
- Memory: 4GB RAM / 64GB ROM
- Supported Symbologies: 2D, ID, EAN-13, QR Code, and more.
- Dimensions: 156.5(L) x 100.4(W) x 29(H) mm
- Display: 5" (854×480), capacitive touch screen
- Power Supply: 12V@3A, support for Power-over-Ethernet (PoE)
- Operating Temperature: -10°C to 50°C
- Humidity: 5% to 90% (non-condensing)
- Sealing: IP54 (front panel)
Características principales
-
Punto de Venta: Sí
-
Conexión: USB, Bluetooth
| Technical Information | |
|---|---|
| Connectivity Technology | Wired/Wireless |
| Image Sensor | CMOS |
| Light Source | Laser |
| Barcode Dimension Supported | 1D/2D |
| Barcode Symbology Supported |
|
| Processor & Chipset | |
|---|---|
| Processor Core | Octa-core (8 Core) |
| Processor Speed | 2 GHz |
| Memory | |
|---|---|
| Standard Memory | 4 GB |
| Flash Memory | 64 GB |
| Number of Memory Slots | 1 |
| Memory Card Supported | microSD |
| Display & Graphics | |
|---|---|
| Screen Size | 5" |
| Display Color | Color |
| Touchscreen | Yes |
| Touchscreen Type | Capacitive |
| Screen Resolution | 854 x 480 |
| Network & Communication | |
|---|---|
| Ethernet Technology | Ethernet |
| Wireless LAN | Yes |
| Wireless LAN Standard | IEEE 802.11a/b/g/n/ac |
| Bluetooth | Yes |
| Interfaces/Ports | |
|---|---|
| Network (RJ-45) | Yes |
| USB | Yes |
| Software | |
|---|---|
| Operating System | Android 13 |
| Software Included |
GMS |
| Built-in Devices | |
|---|---|
| Built-in Devices |
|
| Power Description | |
|---|---|
| Input Voltage | 12 V |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Height | 4" |
| Width | 6.2" |
| Depth | 1.1" |
nls-nquire500-2024.pdf NLS-NQUIRE500-W4-SL
nls-nquire500-2024.pdf MOD-NQUIRE-500-SAKTE-II