Terminales Montados en Vehículo Glacier KODIAK
KODIAK
Seleccionar modelo
Características principales
-
Robusto: Industrial
| Technical Information | |
|---|---|
| RMS Output Power | 300 W |
| PMPO Output Power | 1200 W |
| Minimum Frequency Response | 35 Hz |
| Maximum Frequency Response | 100 Hz |
| Sensitivity | 94 dB |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Product Color | Kodiak Brown |
| Form Factor |
|
| Durability |
|
| Speaker Installation | Outdoor |
| Woofer Diameter | 23.75" |
| Subwoofer Height | 19.25" |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Country of Origin | China |
kodiak.pdf KODIAK
kodiak.pdf MOD-GLACIER-KODIAK