Terminales Portátiles Honeywell 75E-L0N-C116XF
75E-L0N-C116XF
Seleccionar modelo
Key features:
- Powerful, Versatile Platform: 2.26GHz quad-core Qualcomm Snapdragon 801 processor for optimal performance.
- Sleek, Pocketable and Rugged Design: IP67 rated for dust and water resistance, enduring multiple drops.
- Dedicated 1D/2D Scanning: Integrated imager for fast and accurate barcode scanning.
- O/S Versatility: Choose between Windows or Android systems for tailored enterprise solutions.
- Service Made Simple™: Comprehensive protection plans to extend product life and investment.
Specifications:
- Dimensions: Standard Battery - 134 mm x 73 mm x 18 mm; Extended Battery - 134 mm x 73 mm x 23.9 mm
- Weight: Standard Battery - 204 g; Extended Battery - 244 g
- Operating Temperature: -20° to 50°C
- Storage Temperature: -25° to 70°C
- Battery: Standard - 1670 mAh; Extended - 3340 mAh; Up to 12+ hours of operation
- Display: 4.3" WVGA, multi-touch and sunlight viewable
- Camera: 8.0 megapixel with autofocus and flash
- Wireless Connectivity: WLAN, Bluetooth 4.0, and NFC capabilities
Características principales
-
Sistema: Android
-
Robusto: Industrial
-
Conexión: Bluetooth
| Technical Information | |
|---|---|
| Connectivity Technology | Wireless |
| Image Sensor Type | Imager |
| Memory | |
|---|---|
| Standard Memory | 2 GB |
| Flash Memory | 16 GB |
| Memory Card Supported |
|
| Display & Graphics | |
|---|---|
| Screen Size | 4.3" |
| Screen Mode | WVGA |
| Screen Resolution | 480 x 800 |
| Touchscreen Information | |
|---|---|
| Touchscreen | Yes |
| Network & Communication | |
|---|---|
| Wireless LAN | Yes |
| Wireless LAN Standard | IEEE 802.11a/b/g/n/ac |
| Bluetooth | Yes |
| Near Field Communication (NFC) | Yes |
| Camera | |
|---|---|
| Rear Camera | Yes |
| Software | |
|---|---|
| Operating System | Android 6.0 Marshmallow |
| Battery Information | |
|---|---|
| Battery Included | Yes |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Height | 5.3" |
| Width | 2.9" |
| Depth | 0.9" |
| Weight (Approximate) | 8.61 oz |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Package Contents |
|
| Warranty | |
|---|---|
| Limited Warranty | 1 Year |
mod-dolphin-75e-honeywell-handheld-terminals-datasheet.pdf 75E-L0N-C116XF
mod-dolphin-75e-honeywell-handheld-terminals-user-manual.pdf 75E-L0N-C116XF
honeywell-dolphin-75e.pdf 75E-L0N-C116XF
mod-dolphin-75e-honeywell-handheld-terminals-datasheet.pdf MOD-DOLPHIN-75E
mod-dolphin-75e-honeywell-handheld-terminals-user-manual.pdf MOD-DOLPHIN-75E