Teclados Gamber Johnson 7300-0113
7300-0113
| Keyboard/Keypad | |
|---|---|
| Keyswitch Technology | Industrial Silicon Rubber |
| Keyboard/Keypad Connectivity Technology | Wired/Wireless |
| Keyboard/Keypad Wireless Technology | Bluetooth |
| Pointing Device | |
|---|---|
| Pointing Device Type | TouchPad |
| Interfaces/Ports | |
|---|---|
| Keyboard/Keypad Host Interface | USB |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Keyboard/Keypad Height | 2" |
| Keyboard/Keypad Width | 12" |
| Keyboard/Keypad Depth | 7.75" |
| Weight (Approximate) | 2 lb |