Tabletas Topaz TD-LBK101VA-USB-R
TD-LBK101VA-USB-R
Seleccionar modelo
Características principales
-
Conexión: USB
| Display & Graphics | |
|---|---|
| Display Screen Type | LED |
| Backlight | Yes |
| Screen Resolution | 1280 x 800 |
| Interfaces/Ports | |
|---|---|
| Host Interface | USB |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Height | 0.9" |
| Width | 11.8" |
| Depth | 7.3" |
| Weight (Approximate) | 1.87 lb |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Environmentally Friendly | Yes |
| Warranty | |
|---|---|
| Limited Warranty | 1 Year |