Microphones Pryme SPM-1700
SPM-1700
Seleccionar modelo
| Pointing Device | |
|---|---|
| Pointing Device Connectivity Technology | Cable |
| Movement Detection | Optical |
| Movement Resolution (dpi) | 800 |
| Scroller Type | Scroll Wheel |
| Ergonomic Fit | Symmetrical |
| Interfaces/Ports | |
|---|---|
| Pointing Device Host Interface | USB |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Height | 1.4" |
| Width | 2.4" |
| Depth | 4.4" |
| Weight (Approximate) | 2.65 oz |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Package Contents |
|
| System Requirements |
Operating Systems:
|