Impresoras de Tarjetas Zebra Z91-0M0W0000US00
Z91-0M0W0000US00
Seleccionar modelo
Características principales
-
Conexión: USB, Ethernet
| Technical Information | |
|---|---|
| Recommended Use | Card Print |
| Print Color Capability | Color |
| Printing Capability | Single Sided |
| Maximum Color Print Speed | 18.9 Second |
| Maximum Print Resolution (dpi) | 304 |
| Application/Usage | Desktop |
| Memory | |
|---|---|
| Standard Memory | 64 MB |
| Interfaces/Ports | |
|---|---|
| USB | Yes |
| Network & Communication | |
|---|---|
| Ethernet | Yes |
| Wireless LAN | Yes |
| Media Types & Handling | |
|---|---|
| Media Type |
|
| Power Description | |
|---|---|
| Power Source | AC Supply |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Height | 13.2" |
| Width | 18.8" |
| Depth | 20.4" |
| Weight (Approximate) | 27.50 lb |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Platform Supported | PC |
| Warranty | |
|---|---|
| Limited Warranty | 2 Year |
mod-zxp9-zebra-card-printers-datasheet.pdf Z91-0M0W0000US00
mod-zxp9-zebra-card-printers-quick-guide.pdf Z91-0M0W0000US00
mod-zxp9-zebra-card-printers-user-manual.pdf Z91-0M0W0000US00
zxp9.pdf Z91-0M0W0000US00
mod-zxp9-zebra-card-printers-datasheet.pdf MOD-ZXP9
mod-zxp9-zebra-card-printers-quick-guide.pdf MOD-ZXP9
mod-zxp9-zebra-card-printers-user-manual.pdf MOD-ZXP9