| Product Information | |
|---|---|
| Features | Durable |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Product Material | Aluminum |
| Height | 2" |
| Width | 4" |
| Length | 8.50" |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Package Contents |
|
| Compatibility | SV43/SV44 Carts |
| Country of Origin | China |
| Warranty | |
|---|---|
| Limited Warranty | 5 Year |