Enrutadores Inalámbricos Cisco Meraki MG41E-HW
MG41E-HW
Seleccionar modelo
| Wireless Specifications | |
|---|---|
| Broadband Transmission Technology | Cellular |
| Cellular Network Supported |
|
| Cellular Data Connectivity Technology |
|
| Total Number of Antennas | 4 |
| Number of External Antennas | 4 |
| Total Wireless Transmission Speed | 153.60 MB/s |
| Interfaces/Ports | |
|---|---|
| Number of Network (RJ-45) Ports | 2 |
| PoE (RJ-45) Port | Yes |
| Network & Communication | |
|---|---|
| Number of SIM Card Supported | 2 |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Form Factor |
|
| Height | 1.4" |
| Width | 6.6" |
| Depth | 6.6" |
| Weight (Approximate) | 1.48 lb |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Package Contents |
|
| Warranty | |
|---|---|
| Limited Warranty | Lifetime |
MG41E.pdf MG41E-HW