| Technical Information | |
|---|---|
| Charging Capability | Yes |
| Device Supported |
|
| Number Of Devices Charged Simultaneously | 4 |
| Power Description | |
|---|---|
| Power Source | Power Supply |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Product Color | Black |
| Height | 1.4" |
| Width | 6.2" |
| Depth | 7.8" |
| Weight (Approximate) | 4.19 lb |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Package Contents |
|
| Compatibility | Honeywell CK65 Handheld Computer |